Komuna e Kamenicës pranon donacion nga UNMIK-u

Kamenicë – Nënkryetari i Komunës Faton Jakupi së bashku me Drejtoreshën e Administratës së Përgjithshme Brikenë Ramabaja, kanë pranuar donacionin nga përfaqësuesit e UNMIK-ut.

Xhavit Fejza dhe Nevzad Qurrolli nga Zyra për Mbështetjen e Komuniteteve në kuadër të UNMIK-ut, dorëzuan donacionin me pesë kompjuterë dhe tre laptopa për Komunën e Kamenicës.

Nënkryetari Faton Jakupi është shprehur shumë i lumtur me përkrahjen e vazhdueshme të donatorëve.
“Jam shumë mirënjohës që na janë dhënë këta kompjuterë dhe laptopë si donacion për komunën tonë nga Zyra për Mbështetjen e Komuniteteve, në kuadër të UNMIK-ut”, tha ai.

Nënkryetari Jakupi dhe Drejtoresha Ramabaja falënderuan UNMIK-un për donacionin dhe mbështetjen e vazhdueshme për Kamenicën./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).