Kolegët e saj në pushime, Ronela Hajati godet me një ‘diss’

Janari i vitit 2018 ka nisur me pushime për shumicën e artistëve shqiptarë.

Disa prej tyre kanë vendosur që të largohen për në vendet me klimë të ngrohtë, për të kaluar disa ditë të mira jo-produktive pas një viti të lodhshëm.

Shumicën prej tyre i shohim në rrjetet sociale përmes fotografive që publikojnë.

Ndërsa, këngëtarja Ronela Hajati ka bërë një postim të çuditshëm së fundmi, teksa vendosi të publikojë një fotografi nga pushimet verore të vitit të kaluar.

Ajo shfaqet përkrah kolegut të saj, Young Zerkës, të veshur me rroba banje, teksa kanë pozuar pranë një pishine.

“Diss të gjithë atyre që janë tani nëpër plazhe”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Imazhi në fjalë i sjell të buzëqeshur dyshen, të cilët tash e sa kohë janë shumë të afërt me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).