Klubi i pingpongut “Drita” femrat nga Gjilani shpallet kampione e Kosovës

Gjilan – Të dielën klubi i pingpongut “DRITA”- femrat nga Gjilani janë shpallur Kampione e Republikës së Kosovës për Sezonin Pranverorë, pasi që të gjitha takimet e zhvilluara në superligë i ka fituar, dhe atë me rezultat “3:0” çdo ndeshje.

Në cilësi të drejtorit të klubit, falënderoj trajnerin Jeton Azizi, lojtaret Egzona, Linda e Hanife Zeqiri (3 Motrat) si dhe Alma Mehmeti.
Me kënaqësi do doja të falënderoj edhe sponsorët, por nuk ka, vazhdojmë me buxhet familjar ka shkruar Skender Zeqiri./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS