Kjo pritet të jetë skuadra e re e Etrit Berishës

Etrit Berisha ia ka bërë të qartë drejtuesëve së klubit se dëshiron të largohet.

Stoli nuk bën për të, prandaj një aventurë e re është ajo për të cilën ai ka nevojë. “Tuttosport“ raporton se La Spezia ka shfaqur interes për shërbimet e portierit shqiptar

Klubi i Serisë A ka pasur probleme në portë, teksa portierët Zoet dhe Dragowski janë dëmtuar.Nisur nga ky fakt, drejtuesit e La Spezia-s kanë përveshur mëngët për të gjetur zëvendësuesin në merkato. Etrit Berisha duket të jetë profili i duhur për ekipin italian. Portieri shqiptar ka një përvojë të gjerë në Serinë A.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS