Kjo Norë është e parezistueshme

Këngëtarja Nora Istrefi ka “djegur” rrjetet sociale. Nora Istrefi po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale në tre muajt e fundit të vitit.

Nora këto ditë ka qenë mjaft aktive, edhe pse këngëtarja pati vetëm një këngë gjatë këtij viti, atë “Ay Caramba” që ishte një bashkëpunim i saj me Melindan dhe Gjikon.

Sonte, Nora është paraqitur me një palë veshje serioze, por të shkurtra, e ku këngëtarja tregon asetet e saj tepër seksi.

Nuk dihet se a do të lansojë ndonjë këngë gjatë vjeshtës Nora, por ajo që dihet është se me këto foto ajo thjesht po cilësohet e parezistueshme për fansat. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS