Kjo Morenë është e mahnitshme

Morena Taraku di si t’i trajtojë fansat e saj

Bukuroshja kosovare edhe sonte ka ditur si të marrë vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto me një fustan të verdhë por që ekspozon shumicën e trupit të saj seksi.

Me këtë fustan, Morena shfaq linjat e saj të bukura trupore duke treguar belin e saj gjoksin por edhe flokët e saj të gjata të përcjellura me një palë vathë si aksesorë.

Morena, vazhdon të jetojë dhe veprojë në Stamboll të Turqisë e ku mediat turke kanë thënë se ajo ka filluar edhe një lidhje të re dashurie atje. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS