Fundamenti

Kjo ishte paraqitja e Adelina Ismailit për Vitin e Ri

/ 1 minutë lexim

Diva Adelina Ismaili ka qenë dhe vazhdon të jetë këngëtarja e cila ka qenë inspirim për shumë këngëtarë, qoftë me muzikën që e ka kultivuar, përformancën e saj magjike në skenë por edhe për stilin dhe pamjen e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Hidromorava

Në një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram, Adelina shfaqet tejet glamuroze me rastin e xhirimt të emisionit festiv “8A8 me Adelinen”.