Kjo është nota për Gjimshitin në duelin ndaj Paris SG

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Atalantës dhe Parisit, duel ky në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Me një dramë të vërtetë në minutat e fundit të takimit, me dy gola të shënuar, Parisi arriti të kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan IndeksOnline

Pjesë e këtij takimi që në fund u mbyll në të mirë të “milionerëve” ishte edhe mbrojtësi shqiptar, Berat Gjimshiti, ku për 60 minuta lojë ai nga sajti i statistikave të lojtarëve “Who scored” u vlerësua me notë të ultë në, 6.7

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).