Kishte vjedhur një pallto dhe një telefon celular, prangoset shtetasi maroken

Gjilan – Në rrugën. “Zija Shemsiu” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas maroken pasi që i njëjti në dy vende të ndryshme kishte vjedhur një pallto dhe një telefon celular.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS