Eko Higjiena

Kishte shtënë me armë zjarri, arrestohet nga policia, me vendim të prokurorit lirohet

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në fshatin Uglar, të Gjilanit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte shtënë me armë zjarri.

ArKatana

Nga i dyshuari është konfiskuar pistoleta me 9 fishekë, të cilën e kishte me leje. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/