UBT

Kishte kaluar ilegalisht kufirin me veturën që nuk kishte dokumente valide

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Policia gjatë patrullimit kanë takuar të dyshuarin mashkull kosovar i cili kishte kaluar ilegalisht kufirin me mjetin e tij për të cilin nuk kishte dokumente valide.

Mobi Casa

Me vendim të prokurorit, mjeti i është dërguar në terminalin doganor, ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/