Kida si bukuroshe në fotot e reja

Këngëtarja Kida ka postuar disa foto në Instagram e ku duket në formë të mirë

Ajo ëshë njëra prej këngëtarëve më të kërkuara në Kosovë dhe Shqipëri por edhe në diasporë.

E për fansat e saj sonte Kida ka postuar një set fotografish e që duket së janë bërë gjatë xhirimit të një videoklipi me reperin Ledri Vula.

“Dëshiroj të ju shoh të gjithëve si të ‘çmendur’ kur lansohet kënga me @ledrivula 🤭”, ka shkruar Kida.

Kujtojmë se Express kishte raportuar më parë për një këngë të re të Kidës me Ledrin.

Më shumë gjasë ajo do të lansohet javën e ardhshme. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS