Kida provokon, në fotosesionin e ri vjen në super formë

Kida jo vetëm që është e angazhuar me projekte muzikore dhe koncerte, ajo realizon edhe fotosesione të shumta.

Këngëtarja e suksesshme, e dashur dhe shumë simpatike ka postuar këtë herë edhe një fotografi nga seti i realizuar së fundi, shkruan Indeksonline.

Me grim të theksuar dhe sako të zbërthyer, Kida nuk kishte veshur asgjë përkundi i saj duke theksuar kështu gjoksin seksi.

Kida dukej në top-formë, seksi dhe joshëse si përherë teksa nuk munguan as pëlqimet dhe komentet e shumta pozitive nga ana e adhuruesve.

Ndryshe, ajo ditë më parë publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila u mirëprit nga publiku, ndërsa numëron mbi 3 milionë klikime në kanalin ‘Youtube’./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS