Kida pozon nga Dubai

Kida së fundi ka publikuar albumin e saj të titulluar Orchide.

Madje ajo ka mbushur plot 24 vite.

E albumin e ka publikuar për nderë të ditëlindjes së saj.

Ditëlindjen ajo e ka festuar me një mënyrë të veçantë, në mes të Dubait.

Ajo ende është duke i kaluar pushimet atje dhe si duket fundvitin do e pret ayje.

Imazhet e saj kanë marrur vëmendje dhe Kida është këngëtarja që po korrë sukses.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS