Kida po punon për album

Kida ka folur për albumin e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, nëpërmjet një përgjigje në Instagram ka treguar së është duke punuar për albumin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ndër të tjera ka zbuluar po ashtu se pas karantinës me padurim pret publikimin e priekteve të reja muzikore.

Ndryshe Kida është një prej emrave tëestradëse cila rreth vetes ka mbledhur një numër të madh fansash dhe vazhdon të jetë e preferuata e tyre që nga dita e parë./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).