Kida po duket perfekt!

Pas shumë angazhimeve dhe projekteve të suksesshme, këngëtarja simpatike dhe shumë e talentuar, Kida ka filluar pushimet.

Ajo po qëndron në Turqi vend të cilin ajo e viziton shumë shpesh, nga vendet e mrekullueshme turke nuk kanë munguar as pozat mahnitëse të Kidës, shkruan Indeksonline.

Kida ka sjellur imazhe të reja nga këto pushime, e veshur në xhinse të shkurta dhe bluzë të bardhë, këngëtarja dukej ‘bombastike’.

Duke vënë në pah linjat e formësuara ajo dukej më në formë se kurrë më parë dhe tejet atraktive.

Theksojmë që kjo sezon ka nisur suksesshëm për Kidën e cila brenda një kohe të shkurtë ka publikuar dy bashkëpunime, njërën në bashkëpunim me Lyrical Son dhe tjetrën me Ermal Fejzullahun, të dyja këto projekte tashmë janë kthyer në hite./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).