Kida përmbyll javën me një befasi

Këngëtarja e njohur, Kida ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Leje” titullohet kënga e cila është kompletuar me një klip mjaftë artistik.

Si çdoherë, këngëtarja mori vëmendje me paraqitjet e saj joshëse dhe plotë stil.

Të menjëhershme ishin komentet pozitive të ndjekësve të cilët kanë pritur me padurim këtë super këngë.

Në linkun më poshtë mund ta dëgjoni këngën e plotë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS