Kida paraqitet si “engjëll mbrojtës”

Këngëtarja Kida është paraqitur me një stil të veçantë sonte

Pasi që ndau punët me labelin “On Records”, Kida është paraqitur shumë aktive me postimet e saj nëpër rrjetet sociale.

Pos, këngëve të saj të reja të cilat pritet të vinë së shpejti, Kida nuk është ndalur duke bërë fotosesione të ndryshme, shkruan GazetaExpress.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit që ajo ka postuar në Instagram.

Ajo paraqitet me një stil të veçantë derisa vetën e konsideron një “Ëngjëll mbrojtës”. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).