Kida nuk i ndal fotot provokative në Los Angeles

Këngëtarja Kida ka disa ditë që ka udhëtuar në Los Angeles

Kida pas bashkëpunimit të saj me Samra nuk i ka ndalur paraqitjet e saj në Amerikë, ku është parë në Hollywood dhe në Los Angeles.

Nga atje, Kida, për të cilën shprehi sonte simpati futbollisti i Kombëtares se Kosovës Valon Berisha,l ka treguar belin e hollë por edhe gjoksin e saj.

Sot ajo është shfaqur para një Lamborghini të kaltër derisa ka pasur të veshura veshje të zeza nga lëkura. Ajo nuk ka treguar se ku do të shkoj përpos që ka postuar katër zemra të kaltra poshtë fotografisë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS