Kida në fustan transparent, kaq seksi s’e kemi parë

Orhidea Latifi e njohur si Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara shqiptare.

E re në moshë, por me një sukses të madh muzikor ajo shpesh komentohet edhe për stilin e saj unik e pozat që bën.

Së fundmi artistja vjen me një fotosesion professional, ku shfaqet tejet joshëse, teksa ka veshur një fustan transparent./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).