Kida ndryshon stilin

Kida po del të jetë njëra prej këngëtareve e cila po na sjell ndryshime si në dtil po ashtu edhe në muzikë.

Ajo së fundi ka publikuar një foto në instagram ku shihet të ketë ndryshuar stilin e flokëve, por miegjithatë shkëlqen nga bukuria, trasmeton gazeta Kosova Sot Online.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).