Kida merr vëmendjen e fansave me këto fotografi

Orhidea Latifi e njohur si Kida shpesh bënë ndryshime në dukjen e saj, shkruan Indeksonline.

Atë rrallëherë mund ta shohim më një stil. Së fundi, ka ndryshuar flokët, artistja i ka shndrruar në rasta. Stil ky i flokëve që preferohet shumë gjatë verës.

Në llogarinë ‘Instagram’, këngëtarja ka publikuar disa fotografi me stil shumë të veçantë.

Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj.

Projekti i fundit muzikor nga Kida është bashkëpimi me Ermal Fejzullahun ‘Tela’./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).