Kida me projekt të ri muzikor, iu sjellë befasi

Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të kërkuara shqiptare.

Dhjetëra hite e qindra koncerte numëron artistja e re e cila shquhet për talentin e saj.

Ajo për fansat e saj shumë shpejtë madje do t’sjellë një projekt të ri muzikor.

Kjo është bërë e ditur nga menaxheri i saj Met Elshani, ndërsa pjesë e klipit do të jetë edhe qeni i kompanisë ku vepron këngëtarja që mbanë emrin Loco./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).