Kida mahnitëse në imazhet e fundit

Këngëtarja Kida shquhet për pamjen e re por edhe të bukur.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet shumë e bukur në fotografinë e fundit, shkruan Indeksonline.

Por interesantja në këtë fotografi është sfondi me pata që ajo ka përdorur e që rrallë herë shohim që ta përdorin figurat publike.

Ndryshe Kida ka shumë adhurues që për vetëm 12 minuta ka arritur rreth 4220 like dhe qindra komente./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).