Kida gati për hitin e ri

Kida po qëndron ditë e natë në studio për të përfunduar këngët e reja.

Kida është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së cilave njofton fansat për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja publikoi një foto nga studio muzikore, ku u tregoi fansave se nuk po e ndal punën për këngët e reja.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Kida titullohet “Tela”, duet ky me Ermal Fejzullahun.

Kujtojmë se Kida përmbylli një sezon të suksesshëm si me koncerte ashtu edhe me projekte muzikore. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).