Kida e nxehtë, në fotografitë e fundit të gjithë po i qon peshë

Kida është ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Projektet e saja gjithmonë priten mirë.

Bukuroshja përveç këngëve, ajo pëlqehet edhe për fotografitë që i poston, transmeton Indeksonline.

Kida në çdo fotografi të saj vë në plan të parë linjat e saj perfekte. Kështu ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit.

Këngëtarja ka postuar dy fotografi, e ku shihet e veshur me shumë stil dhe vë në pah këmbët e saj seksi.

Kida gjatë këtij viti është ndarë nga labeli ‘OnRecords’ dhe do të vazhdojë karrierën e saj e vetme. Këngëtarja ka paralajmëruar që së shpejti do të publikoj projektet e reja./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).