Kida bëhet gati për këngën e re

Interpretuesja e shumë hiteve, shumë shpejt do të lansojë këngën e saj më të re.

Kida me anë të një fotografie të shpërndarë në Instagram, ka treguar se ka nisur përgatitjet për projektin e saj të ri- shkruanIndeksonline.

“Për të gjithë fansat e mi, kënga e re do të vijë shumë shpejt”, ka shkruar ajo krahas fotografisë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).