Kiara Tito thotë se ka dashuruar vetëm një herë

Moderatorja atraktive, Kiara Tito, ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ki është shfaqur e veshur si Dracula.

Ajo preferoi ta quante veten një “drakuleshë”, ndërsa edhe intervista me pyetje të shpejta iu përshtat këtij maskimi.

E pyetur nga nikoqirja Bieta Sulo se sa herë ka dashuruar në jetë, ajo u përgjigj “një herë”, transmeton Top Channel.

Ndërsa më tej ka shtuar se ajo marrëdhënie ka mbaruar dhe nuk mund të ketë një rikthim.

Lidhur me pyetjen se kë do donte të kafshonte, Kiara u përgjigj duke thënë se kafshimin e meritojnë të gjithë ata që flasin me gjuhë urrejtje në rrjetet sociale.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS