KFOR-i amerikan shpërthen një mjet të dyshuar në Ranilluk

Ranilluk – Një femër serbe, ka njoftuar se derisa ishte duke punuar në oborrin e saj, ka hasur në një mjetë të yshuar të pashpërthyer.

Njësiti policor ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes derisa njësiti për deminim i KFOR-it Amerikanë ka bërë shpërthimin e mjetit pa incidente njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).