Këto foto të Artës do ua ndreqin ditën

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka treguar paksa nga asetet e saj.

Bukuroshja kosovare bëri një postim në mbrëmje të ditës së martë për të ndezur rrjetet sociale me foton e saj seksi.

Bukuroshja në këtë foto tregon fundshpinën e saj derisa ka një fustan të shkurtë shumëngjyrës veshur. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS