Këto fjalë Ronela ia dedikon vetës

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati, gjatë vitit që po e lëmë pas ishte tejet aktive si me këngë poashtu dhe me mbrëmje muzikore, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Për vitin 2023, ajo ka pasur një mesazh për vetën.

Postimi i plotë pa ndërhyrjen e redaksisë:

“Ronki! Per kete 2023 : Te ka vajtur gjithe jeta duke kritikuar veten, duke mos u kenaqur nga asnje pune e jotja. Asnjehere! Aq shume saqe edhe kur degjon komentet e ketyre ndonjehere pajtohesh e merzitesh se e ke bere mendjen cope. Sot dua ti them vetes: Mos ndrysho kurre sepse shpirtin dhe veprimet me te vogla i shikon zoti! Ronela , je bish zemra ime!”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS