Këtë e konsideron arritjen e saj më të madhe Vesa Luma

Vesa Luma ka kujtuar me emocion ditën e lindjes së djalit.

Më 29 maj të vitit 2016, Vesa Luma mori epitetin nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Lianin e vogël, shkruan lajmi.net.

Ajo ka filluar përgatitjet për t’ia festuar ditëlindjen e katërt Lianit, ndërsa në rrjete sociale i bëri dedikim emoicionues.

Teksa ndau disa imazhe nga momenti kur djali i saj erdhi në jetë, Vesa thotë se ai ishte momenti më i bukur në jetën e saj.

“Momenti më i mirë në jetën time! Arritja ime më e madhe dhe arsyeja e jetës time”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).