Kështu e paralajmëron kthimin Enca

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar se do të kthehet. Edhe pse këngëtarja është aktive dhe vazhdimisht lanson këngë, ajo ka paralajmëruar sivjet se do të kthehet më fuqishëm.

Kështu ajo në postimin e saj në instagram ka thënë se do të kthehet fuqishëm.

“Enca do të kthehet”, ka shkruar ajo derisa ka pozuar me një fustan të gjelbër e shoqëruar me aksesorë të shtrenjtë si një çantë Gucci.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS