Kështu duket rruga kryesore në Zhegër, kështu asfaltohet tek ne

Gjilan – Banorët e Zhegrës janë revoltuar dhe kanë postuar këtë foto e cila shihet e dëmtuar dhe e riparuar me cement në vend të asfaltit.

Rruga kryesore në fshatin Zhegër duket kështu dhe në këtë gjendje të mjerueshme. Kjo foto dëshmon se sa shkel e shko punohet tek ne dhe sa shpejt dëmtohen rrugët e asfaltuara pa mbikëqyrje profesionale.

Organet mbikëqyrëse realisht janë përgjegjësit kryesor për këto lëshime gjatë asfaltimit të rrugëve

Foto është dërguar nga disa lexues tanë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).