“Kesh, Kesh”, një milion për Dhurata Dorën

Dhurata Dora ka treguar edhe një herë se është një prej yjeve femra më të pëlqyera.

Bukuroshja e cila po mbushë hapësirën e yjeve që kanë depërtuar në skenën ndërkombëtare, ka treguar se ajo është momentalisht në maje të skenës.

Brenda katër ditësh, kënga e re “Kesh, Kesh” ka arritur një milion klikime.

Kënga është punuar nga Dhurata dhe Gent Fatali në tekst, kurse në muzikë të Alandyt.

Videokipi është realizuar nga Max Production.

Dhurata kështu vazhdon suksesshëm sezonin dimëror, duke qenë prej këngëtareve më të kërkuara.

Ajo mbetet ‘single’ dhe pa të dashur, e jeta e saj nuk përfolet në mediat shqiptare duke qëndruar larg spekulimeve, e më afër muzikës. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).