Kërkohej nga Gjykata, arrestohet në pikën kufitare “Dheu i Bardhë”

Gjilan – Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” në bazë të urdhëresës së gjykatës ka arrestuar të kërkuarin mashkull shqiptar dhe e ka dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Pasjakut.

I dyshuari kërkohej një kohë të gjatë nga policia./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).