ARKATANA

Kërkohej nga Gjykata, arrestohet gjilanasi – dërgohet në burgun e Smrekovnicës

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Gjilan – Në rrugën “Lufta e Gjilanit” në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore e Gjilanit është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në Qendrën e Paraburgimit në Smrekovnicë, Vushtrri.

Mobi Casa

I dyshuari një kohë të gjatë kërkohej nga policia meqë kishte urdhëresë të lëshuar nga Gjykata./rajonipress/