Kërcënohet drejtori i arsimit në Kamenicë

Gjilan – Ankuesi shqiptar shtetas i Kosovës udhëheqës i sektorit të arsimit në komunë të Kamenicës i ka raportuar policisë së Kosovës në Kamenicë se i dyshuari po ashtu shqiptar shtetas i Kosovës ka shkuar në zyrën e tij në objektin e komunës dhe i është kërcënuar, se nëse nuk i plotëson normën e orëve bashkëshortes së tij që punon si mësuese, do t`i hakmerret fizikisht.

Rasti i referohet njësisë së hetimeve njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).