Kërcënohet drejtori i arsimit në Kamenicë

Gjilan – Ankuesi shqiptar shtetas i Kosovës udhëheqës i sektorit të arsimit në komunë të Kamenicës i ka raportuar policisë së Kosovës në Kamenicë se i dyshuari po ashtu shqiptar shtetas i Kosovës ka shkuar në zyrën e tij në objektin e komunës dhe i është kërcënuar, se nëse nuk i plotëson normën e orëve bashkëshortes së tij që punon si mësuese, do t`i hakmerret fizikisht.

Rasti i referohet njësisë së hetimeve njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS