UBT

Keqtrajtohet nga bashkëshorti, pranga të dyshuarit

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Gjilan – Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se ishte keqtrajtuar nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar.

ARKATANA

I dyshuari është arrestuar, gjatë arrestimit i njëjti ka dorëzuar një pistoletë dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/