Këngëtarja shqiptare pozon nga plazhi

Këngëtarja Fjolla Morina ka vendosur që të pushojë para se të fillojë pushimet e saj.

Fjolla Morina e ka filluar këtë verë me projekte të reja por edhe me foto tepër seksi.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku Fjolla shihet se është në pushime në bregdet.

Këngëtarja, e cila është nënë e dy vajzave, ka treguar se ende është në formë dhe se ka kthyer linjat e saj seksi pas lindjes.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).