Këngëtarja shqiptare pas 4 vitesh rikthehet në muzikë

Ka munguar prej 4 vitesh, rikthehet në muzikë këngëtarja shqiptare.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Sopi, dikur ka qenë shumë aktive në muzikë dhe këngët e saj pëlqeheshin shumë nga publiku. Mirëpo për plot 4 vite ajo u tregua shumë pasive, duke mos sjellë asnjë projekt të ri. Po ashtu këngëtarja është treguar e tërhequr dhe nga jeta publike, shkruan Xing.

Burime për ‘Prive’ kanë zbuluar se Jehona ka vendosur t’i rikthehet muzikës madje shumë shpejt do të dëgjojmë një këngë të re nga ajo. Ky lajm padyshim që do e lumturojë shumë publikun pasi zëri i saj i ka munguar për një kohë të gjatë.

Jehona është gati të rikthehet me një projekt të punuar nga Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku. Xhirimet e videoklipit pritet të nisin këto ditë dhe kënga mendohet të kthehet në hit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).