Këngëtarja shqiptare është bërë kaq e bukur, falë ndërhyrjeve që ka bërë në fytyrë!

Greta Koçi ka bërë kaq shumë ndërhyrje estetike tek vetja e saj.

Derisa ka pozuar me një fustan të kaltër veror ajo duket për bukuri, shkruan IndeksOnline.

Falë ndryshimeve, Koçi duket si mos më mirë. Ndërkohë që edhe për nga format trupore ajo po qëndron mirë. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).