Këngëtarja shqiptare e veshur me të bardha, çfarë bukurie e ka bërë nana!

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Anxhela Peristeri kohën e fundit dukshëm ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

E veshur me të bardha ajo duket për bukuri, ku dhe duket në formë të mirë trupore, shkruan IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se Peristeri shquhet për potencën e saj vokale. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).