Këngëtarja rikthehet me bashkëpunim

Nuk ndodh rrallë që disa arstistë të zhduken nga skena muzikore për t’ju përkushtuar projekteve të tjera.

E megjithatë duket se Eneda do t’i rikthehet sërish skenës me projekte mjaft emocionuese.

Së fundmi në një intervistë të improvizuar me një nga konkurrentët e “Top Talent”, ajo ka treguar se po punon për dy materiale me dy artistë shumë të njohur.
Për njërin prej tyre ajo ka zgjedhur muzikantin dhe kompozitorin, Edmond Rrapi, i cili është edhe vëllai i Salsano Rrapit, raporton “Who”.
Ndërsa për tjetrin këngëtarja ka zbuluar se po bashkëpunon me Flori Mumajesin.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).