Këngëtarja e njohur shqiptare ju mahnitë me këtë paraqitje

Padyshim emri i këngëtares së njohur Besa Kokëdhima, radhitet ndër top emrat më të pëlqyer nga publiku shqiptar, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Përveç realizimit të këngëve që ajo i kushton vëmendje, një tipar tjetër që vlen të theksohet është edhe paraqitja e këngëtares.

Besa di të befasojë dhe t’i lë pa tekst jo vetëm publikun e saj por edhe kritikët e modës.

Këtë më mirë e vërteton edhe fotografia e fundit, ku Besa Kokëdhima do t’iu mahnitë me këtë paraqitje me shije të frymëzuar nga veshja e Ilirëve.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).