Këngëtarët Granit Ismajli e Genc Prelvukaj nuk ndalen, lansojn këngën e re të tyre “Lek i madh”

Këngëtari Gjilanas Granit Ismajli tani më ka hapur rrugët e sukseseve para,Graniti para 10 ditësh kishte lansuar këngën e tij të katërt ndërsa sa sot në mënyrë solemne ka arrit për fansat e tij të lanson këngën më të re të tij.

Këngëtari i mirënjohur Genc Prelvukaj me partnerin e tij të talentuar tani më Granit Ismajli në bashkëpunim kanë arritur të sjellin këngën e re “Lek i Madh”.

Kjo këngë ka arritur për pak kohë të pritet jashtëzakonisht mirë ndërsa tema e këngës ka të bëj se si fëmijët e zyrtarëve shtetëror e qfaqin jetën e tyre luksoze pa punuar fare ndërsa luksin e tyre e promovojnë në rrjetet sociale të tyre.

“është një këngë mjaftë ritmike dhe është një mesazh nëpërmjet kësaj kënge që fëmijët e politikanëve tanë nuk punojnë por janë të pasur ndërsa për fansat tonë gjerë në fund të vitit do të përgatisim befasira të tjera” ka bërë të ditur këngëtari Granit Ismajli.

Këngën e kanë kompozuar Genc Prelvukaj e Granit Ismajli ndërsa video klipin e ka bërë Blackfish Media./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).