Kënd e përqafon Marina?

Në kohët e fundit po spekulohet për një lidhje të Marina Vjollcës me reperin nga Kosova, Getoar Selimi.

Madje kanë qarkulluar edhe disa fotografi, në të cilat prezantuesja dhe këngëtari shfaqeshin bashkë.

Sidoqoftë, për Natën e Shtrigave, Marina ka zgjedhur të përqafojë një skelet në biçikletë.

“Urime ‘Halloween’. Gjithmonë më acaron si festë”, ka shkruar biondja. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).