Kemal Ademi vazhdon me formën e lartë, shënon për Baselin

Kemal Ademi ka shënuar për Baselin i cili po ballafaqohet me Meyrin në kuadër të kupës zvicerane.

Ademi realizoi në minutën e 65-të, duke i dhënë epërsin 1:0 ekipit të tij, shkruan Indeksonline.

Në 4 ndeshje këtë sezon në ligë Ademi ka shënuar 5 gola dhe po tregon performanca të shkëlqyera./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).