Kejvina vjen si një damë elegante seksi nga Los Angelesi

Modelja dhe velina shqiptare, Kejvina Kthella është paraqitur përsëri spektakulare në një fotosesion të ri.

Kejvina ka disa ditë që është në Los Angeles.

Ajo ende nuk ka treguar arsyet e kësaj vizite por sot ajo ka postuar disa foto me një fustan të zi me disa rruaza ndriquese që i japin atij shkëlqim derisa bën foto për një fotosesion të ri.

E në këtë fotosesion nuk kanë munguar edhe komente nga fotomodelet dhe modelet e tjera shqiptare, që e kanë mikeshë Kejvinan.

Njëra prej tyre është Vildane Zeneli por edhe Oriola Marashi.

Kejvina tanimë mbetet të tregojë se a ishte në SHBA vetëm për këtë fotosesion apo edhe për ndonjë projekt tjetër. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).