Kejvina tregon ‘sekretin’ e pozave provokative në plazh

Kejvina e ka treguar sekretin e pozave provokative.

Kejvina Kthella është një prej modeleve e cila provokon shpesh me fotografitë që i poston në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Kohëve të fundit nuk po mungojnë as ato nga plazhi, disa në të cilat ajo vjen shumë tërheqëse duke vënë në pah linjat perfekte trupore.

Si në shaka ajo madje ka treguar së fundmi për mënyrën e realizimit të fotove ku tregohen vithet në plazh.

Kejvina e ka publikuar një foto në Instastory me të cilën ka qeshur me lot.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).